Szkolenia dla nowych działkowców w 2013 roku

Terminarz szkoleń i informacje dla osób ubiegających się o przydział działki w 2013 roku organizowanych przez Okręgowy Zarząd Mazowiecki PZD.

Najbliższy termin szkolenia – 14, 15, 17 października, godz. 16:00.

 

Informacje dodatkowe

1. Na szkolenie dla osób ubiegających się o przydział działki kieruje kandydatów zarząd ROD.

2.  Kandydat otrzymuje z ROD imienne skierowanie na szkolenie

3.  Poprawnie wypełnione skierowanie należy zabrać ze sobą na szkolenie lub przedstawić wcześniej u organizatora szkolenia (OZM PZD – dział ogrodniczy)

4.  Kandydaci są proszeni o wcześniejsze (telefoniczne lub mailowe) zapytanie o dostępność miejsc na szkoleniu w danym terminie. W ten sam sposób można też zapisać się na konkretny termin szkolenia. Kontakt: instruktor ds. ogrodniczych OZM PZD, tel.: 531 924 959

5.  Jedno szkolenie składa się z 3-dniowego cyklu (każdego dnia inna tematyka – przepisy i zagospodarowanie działki, rośliny sadownicze, rośliny ozdobne). Do zaliczenia szkolenia wymagana jest obecność na każdym z wykładów tematycznych.

6. Szkolenie odbywa się w ośrodku szkoleniowym OZM PZD, ul. Waszyngtona 52/80 w Warszawie – vis a vis Parku Skaryszewskiego (na terenie ROD „Waszyngtona). Każdego dnia szkolenie rozpoczyna się o godzinie 16:00.

 

Szczegółowy terminarz:

http://www.rodsowinskiego.pl/do-pobrania/cat_view/11-uzytkowanie-dzialki.html